TOPlist
Halelujá …!
Historie srazu Bahenní Párty se začala psát v roce 1995. První rok se vlastně jen sešla parta kamarádů na oslavu Kouďákových (a jiných) narozenin. Tenkrát hrozně pršelo, vše probíhalo na staré střelnici v Kosticích a všichni byli celí od bahna. Dorazili také známí z Olomouce - Draci, se kterýma jsme se navštěvovali už delší dobu a byl to vlastně Fin kdo nazval tuto akci Bahenní párty a doporučil nám pokračovat v tradici.
Další rok, 1996, se již Bahenka konala v areálu Rybářské chaty v Kosticích, kde je větší zázemí a také prostor na řádění. Jedna z nejperspektivnějších výhod je vyasfaltovaná plocha před pódiem (velice užitečná věc) která slouží dodnes pro pořádání hlavních večerních / ranních soutěží. Stále se snažíme udržovat vlastního ducha akce, každým rokem vymýšlíme něco nového, jiného – pořádáme soutěž o nejlépe vygumované kolečko, Cash-Cars - 1. na Moravě!!!, přetlačování mašin, vyjížďka, kaskadérské vystoupení , letos prvnì - centrifuga, dále klasika - pití piva, páka, soutěž na čtyřkolce, vystoupení cca 8 kapel za víkend, apod..
Nikdy jsme se nesnažili pořádat masivní komerční sraz, vždy to byla pouze akce pro místní, kamarády a známé. Časem se sraz samozřejmě začal rozrùstat, letos jsme rozšířili areál a návštěvnost se pohybuje okolo 400 – 500 lidí za víkend.  
 
Na začátku nás bylo osm (Milan, Haryk, Balvan, Koudy, Marvin, Luňák †, Sysel, Ladin), postupně někteří odpadli a jiní přibyli (Freedol, Elvis, Cichi, Sája, Honza, Buďa a další). A na čem jezdíme? To je rùzné – vystřídali jsme toho povíc. Od sériovek, přes Streety až k Harykùm…
Nejsme žádný registrovaný klub, i když jsme na začátku chtěli. Pasovali jsem se na „Hells Riders“, měli jsme vlastní barvy, ale postupně jsme zjistili (jako spousta jiných), že podmínky v ČR jsou v tomto směru složité a tuto snahu jsme opustili. Takže teť jsme jenom parta kamarádù, kteří spolu vymetají „díry“, nepoznáte nás podle barev na zádech, ale podle barev nosù…